Vi på Ugglapraktiken

Förutom de nedan presenterade medarbetarna har vi ett hundratal ovärderliga terapeuter och friskvårdare som arbetar på våra praktiker och hos våra företagskunder.

Lisa Uggla, grundare av Ugglapraktiken

Lisa Uggla
Key Account Manager
Grundare
lisa@ugglapraktiken.se

 

theresia_hellman_160x240px

Teresia Hellman
Verksamhetschef
teresia@ugglapraktiken.se

 

 

NO_picture

 

 

Torkel Segerstedt, Administrativ chef

Torkel Segerstedt
Koordinator
torkel@ugglapraktiken.se

 

 

Kent Johansson, Informationsansvarig, Webmaster

Kent Johansson
IT-ansvarig
kent@ugglapraktiken.se

 

 

Ulrika_Fricker_160x240px

Ulrika Fricker
Kundansvarig
Cert. massör
ulrika@ugglapraktiken.se

Birgitta Ektröm Kund- och affärsområdesansvar för Friskvård, i Stockholm och övriga Sverige

Birgitta Ektröm
Kund- och affärsområdesansvar
för Friskvård, i Stockholm och
övriga Sverige
birgitta@ugglapraktiken.se

 

 

Anette Nyström Distriktsansvarig Väst Cert. massör

Anette Nyström
Distriktsansvarig Väst
Cert. massör
anette@ugglapraktiken.se

 

 

Monica Åberg Distriktsansvarig Syd Cert. massör, Cert kostrådgivare

Monica Åberg
Distriktsansvarig Syd
Cert. massör, Cert kostrådgivare
monica@ugglapraktiken.se

 

 

Vill du bli en del av vårt glada gäng?

Registrera ditt CV här