Kontakta oss om massage och friskvård!

Ugglapraktiken har företagsmassage och friskvård för företag i hela Sverige.

Välkommen att kontakta oss så berättar vi mer eller skickar en offert!

Lisa_FIX_160x240px

Lisa Uggla
Key Account Manager
Grundare
lisa@ugglapraktiken.se

 

theresia_hellman_160x240px

Teresia Hellman
Verksamhetschef
teresia@ugglapraktiken.se

Birgitta_ny_FIX_160x240px

Birgitta Ekström
Kund- och affärsområdesansvar
för Friskvård, i Stockholm och
övriga Sverige
birgitta@ugglapraktiken.se

 

Ulrika_Fricker_160x240px

Ulrika Fricker
Kundansvarig
Cert. massör
ulrika@ugglapraktiken.se

 

Anette_160x240px

Anette Nyström
Distriktsansvarig Göteborg,
Region Väst
Cert. massör
anette@ugglapraktiken.se

Monica_FIX_160x240px

Monica Åberg
Distriktsansvarig Malmö,
Region Syd
Cert. massör, Cert kostrådgivare
monica@ugglapraktiken.se

 

Läs mer om våra mottagningar för privatpersoner i Stockholm och Göteborg.

 

UP_LOW_puff_mottagning_sto_sommar_IMG_0844_460x152px

Stockholm

Ugglapraktiken AB
Magnus Ladulåsgatan 61
118 27 Stockholm

Telefon: 08-642 51 62
Fax: 08-642 06 06

Telefontider:
08:30-12:00, 13:00-16:30

Vår reception har öppet måndag till fredag 08:30 – 12 och 13 – 17:00

Behandlingar pågår: 
Veckodagar 08.00 20.00
Helger 09.00 – 16.00

Hitta hit

gbg-puff-low

Göteborg

Ugglapraktiken AB
Örnehufvudsgatan 3
412 59 Göteborg

Telefon: 031-767 35 90

Vi finns oftast på plats mellan kl 9 – 12 och
13 – 17, måndag till fredag, men ring oss gärna innan du kommer på spontant besök.

Hitta hit

 

Vill du kontakta oss?

Använd kontaktformuläret nedan för att kontakta oss.

Ditt namn (måste anges)

Din epost (måste anges)

Ämne

Ditt meddelande

Fyll i nedastående
captcha